Podpořte nás ZADARMO

Rádi bychom Vám představili projekt GIVT.cz a s ním i možnost, jak trochu podpořit náše skautské středisko a nic přitom neplatit.

Co je GIVT?
GIVT je internetový projekt, který umožňuje přímou podporu neziskových organizací. Vy nakupujete a provozovatelé projektu z Vašeho nákupu zasílají Vámi zvolené organizaci část peněz z Vaší útraty.
Pokud jako organizaci zvolíte Junák - český skaut, středisko Dvojka Brno, podpoříte náš oddíl a nebude Vás to nic stát.Odkud se berou peníze na podporu?

Internetové obchody provozovateli GIVT platí za každý nákup zákazníka, kterého k němu přivedeme přes webovou stránku GIVT. 50 % a více z této sumy posílá na podporu organizace Junák - český skaut, středisko Dvojka Brno a tím i našemu oddílu.

Na webu GIVT naleznete seznam obchodů se kterými je navázaná spolupráce a jak se do projektu zapojit. Před nákupem v e-shopu je potřeba navštívit stránku GIVT, ale můžete si také nainstalovat malou aplikaci, která Vás bude upozorňovat, že e-shop, ve kterém nakupujete, je do GIVT zapojený. Budeme rádi, pokud nám touto formou pomůžete.

Pokud máte nějaké dotazy, můžete se podívat na stránku otázek a odpovědí.
 


Možnost jak nakupovat přes GIVT.cz?

 Petra  Jde do eshopu  Koupí kávovar  Má nový kávovar
NEBO...
 
 Petra si chce koupit nový kávovar  Jde na svůj oblíbený e-shop.  Kávovar objedná a zaplatí 7 520 Kč. Petra má nový kávovar.   
   
 

   
   Jde na givt.cz  Koupí kávovar  Má nový kávovar  Petra přispěla
   Jde na www.givt.cz a jeho stránek proklikem na svůj oblíbený e-shop.  Kávovar objdná a zaplatí 7 520 Kč.  Petra má nový kávovar.  Petra přispěla 183 Kč na organizaci.http://givt.cz/